Безоплатне навчання
для 90 жінок з сільських місцевостей

зареєструватися

це перша
хвиля

Projector Foundation оголошує набір на онлайн-навчання у сфері креативних та IT індустрій для українок з сільських місцевостей. Підтримка та розвиток професійних навичок у цих регіонах є важливим кроком в економічному розвитку та майбутньому відновлені України. Безоплатна освіта — це спосіб підтримати жінок, які постраждали через повномасштабне вторгнення, бо війна торкнулася кожного з нас.

Програма «Навчання креативним та технічним професіям для жінок з сільських місцевостей» впроваджується в рамках проєкту Міжнародного Торговельного Центру «Підвищення економічної стійкості громад, що постраждали під час війни», який фінансується урядом Японії.

хто може
навчатися

Для участі у конкурсі можуть подаватися жінки віком від 18 років, що проживають у селах чи селищах України, потребують перенавчання або покращення професійних навичок.
Маєте питання щодо вступу?
Напишіть нам сюди:
foundation@prjctr.com

податися на навчання, що стартує у серпні, можна за такими напрямами:

Дедлайн подачі
на навчання —
22 липня

подати заявку
Ви можете отримати безоплатне навчання від Фундації лише один раз. Якщо вам вже вдалось скористатись цією можливістю, будь ласка, дайте шанс іншим! Дякуємо за розуміння 💙

що ще отримують
студентки:

HR підтримка

Учасниці пройдуть воркшоп з HR спеціалістом, який розкаже про пошук роботи, підготовку CV, проходження співбесіди.

LEZO

Отримають доступ до сервісу, який допомагає студентам знайти свого потенційного роботодавця, враховуючи навички та потреби обох сторін.

Ком’юніті

Всі студентки отримають доступ до спільноти Projector Foundation. У якій зібрані однодумці, класні можливості та корисні події для кар’єрного розвитку.

відповіді на запитання

Чи є критерії, за якими відбувається відбір на навчання?

Команда Projector Foundation отримує сотні заявок та старанно опрацьовує кожну. Основний критерій відбору – відповідність вимогам проєкту та належність до оголошеної аудиторії: жінки з сільських територій. Значну увагу ми звертаємо на мотивацію претенденток, їхній досвід, життєві обставини та щире бажання навчатись й опанувати нові знання.

Чи є якісь обмеження  щодо участі у проєкті?

Ми не співпрацюємо з людьми, які проживають, або платять податки на території рф. Також ми заохочуємо наших студенток спілкуватись на курсах українською мовою. Усі ми маємо різний досвід, і російська мова може бути тригером для ваших однокурсниць. Будь ласка, ставтесь до цього з розумінням та емпатією.

Чи обов’язково знати англійську на вказаному рівні?

Для навчання на програмі необхідно володіти англійською не нижче рівня B1. Ця вимога продиктована ринком праці у сфері creative&tech. Без знання англійської мови у вас будуть труднощі з опануванням новою професією.

Чи надає Projector Foundation допомогу з працевлаштуванням після навчання?

Наприкінці навчання плануються HR лекції, які допоможуть у пошуках роботи. Також ми надаємо випускникам доступ до кар’єрного сервісу LEZO, який допомагає знайти свого потенційного роботодавця та долучаємо до спільноти Фундації де на постійній основі поширюємо кар'єрні можливості.

Чи можу я подаватися, якщо я прописана у місті, а проживаю на сільській території?

Так, оскільки програма націлена на підтримку жінок, які наразі проживають на сільських територіях.

Що належить до сільських територій?

Села, селища.

Якщо я ВПО, чи можу я подаватися на навчання?

Так, якщо ви наразі проживаєте у сільській місцевості.
Хочете спитати ще щось?
Пишіть на foundation@prjctr.com
Перейдіть за посиланням
у форму, щоб залишити заявку