Безоплатне навчання
для 1000 жінок

зареєструватися

це третя хвиля

Projector Foundation оголошує набір на онлайн навчання у сфері креативних та IT індустрій для українок за кордоном та в Україні. Цей набір – третя хвиля масштабного проєкту для жінок, спрямованого на здобуття професійних навичок, а також на підтримку кар’єрних можливостей.

хто може
навчатися

Для участі у конкурсі можуть подаватися безробітні жінки-переселенки та внутрішньо переміщені жінки віком від 18 років. Буде достатньо документа, що засвідчує статус переміщеної особи відповідно до країни, в якій ви знаходитеся, або підтверджує статус внутрішньо переміщеної особи (довідка ВПО).
Маєте питання щодо вступу?
Напишіть нам сюди:
foundation@prjctr.com

податися на навчання,
що стартує у липні-серпні, можна за напрямами:

Дедлайн подачі
на навчання —
14 липня

подати заявку
Ви можете отримати безоплатне навчання від Фундації лише один раз. Якщо вам вже вдалось скористатись цією можливістю, будь ласка, дайте шанс іншим! Дякуємо за розуміння 💙

що ще отримують
студентки:

HR підтримка

Учасниці програми Projector Foundation підготують свої резюме з HR та будуть готові розпочати кар’єру у креативному / IT секторі. 

Projector Library

Доступ до найбільшої онлайн-бібліотеки з більш ніж 640 лекціями від експертів з українських та світових компаній;

LEZO

Доступ до сервісу, який допомагає студентам знайти потенційного роботодавця, враховуючи навички та потреби обох сторін.

Зустріч з ментором

Додаткова безоплатна можливість студентки зустрітись з експертом в галузі на 1:1 сесії.

відповіді на запитання

Чи є критерії, за якими відбувається відбір на навчання?

Команда Projector Foundation отримує сотні заявок та старанно опрацьовує кожну. Основний критерій відбору – відповідність вимогам проєкту та належність до оголошеної аудиторії: безробітні жінки ВПО або жінки, що отримали тимчасовий захист за кордоном. Значну увагу ми звертаємо на мотивацію претенденток, їхній досвід, життєві обставини та щире бажання навчатись й опанувати нові знання.

Чи є якісь обмеження щодо участі у проєкті?

Ми не співпрацюємо з людьми, які проживають, або платять податки на території рф. Також ми заохочуємо наших студенток спілкуватись на курсах українською мовою. Усі ми маємо різний досвід, і російська мова може бути тригером для ваших однокурсниць. Будь ласка, ставтесь до цього з розумінням та емпатією.

Чи обов’язково знати англійську на вказаному рівні?

Для навчання на програмі необхідно володіти англійською не нижче рівня B1. Ця вимога продиктована ринком праці у сфері creative&tech. Без знання англійської мови у вас будуть труднощі з опануванням новою професією.

Чи обов’язково потрібна довідка ВПО, якщо я втратила роботу через війну та/або переїхала в інше місто, але довідки не маю?

Для участі у цій навчальній програмі необхідно мати довідку, яка підтверджує ваш статус. Проєкт спрямований на допомогу визначеній категорії жінок – ВПО або жінкам, що отримали тимчасовий захист за кордоном. Ми також працюємо над проєктам для інших категорій студенок, зокрема для жінок з прифронтових територій, тому сподіваємося, що у вас буде можливість долучитись до майбутніх навчальних програм.

Чи можна для підтвердження статусу подати довідку про тимчасовий захист замість довідки ВПО?

Так.

Чи надає Projector Foundation допомогу з працевлаштуванням після навчання?

Після завершення навчання плануються HR лекції та консультації, які допоможуть у пошуках роботи. Також ми надаємо випускникам доступ до кар’єрного сервісу LEZO, який допомагає знайти свого потенційного роботодавця.

Чи є можливість отримати довідку ВПО за кордоном і як це зробити?

Довідка ВПО – це для жінок, що внаслідок війни переїхали з одного міста України в інше. Якщо через військову агресію ви опинились за кордоном, можете надати посвідчення про тимчасовий захист або інші документи, що підтвердять ваш статус.

Чи можу я податись на навчання, якщо в мене є офіційна робота?

На жаль, при наявності роботи, ви не зможете взяти участь в програмі. Навчальний проєкт спрямовано на визначену аудиторію: безробітні жінки ВПО або жінки, що отримали тимчасовий захист за кордоном.
Хочете спитати ще щось?
Пишіть на foundation@prjctr.com
Перейдіть за посиланням
у форму, щоб залишити заявку