Щоб надати опору тим, хто щодня і щоночі надає її українським захисникам, ми запускаємо проєкт підтримки коханих воїнів. Через навчання креативним і технічним професіям, відновлення ментального та фізичного здоров'я та чуйну спільноту рівних, партнерки зможуть віднайти ресурс.
Проєкт здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США
хто може навчатися
Для участі у конкурсі можуть подаватися жінки-партнерки (кохані / дівчата / наречені / дружини) військовослужбовців, ветеранів, воїнів у полоні, зниклих безвісти або загиблих військових. Інші обов’язкові умови: бути повнолітніми та проживати в Україні.
Ви можете отримати безоплатне навчання від Фундації лише один раз. Якщо вам вже вдалось скористатись цією можливістю, будь ласка, дайте шанс іншим! Дякуємо за розуміння 💙
що ще отримують студентки:
Спільнота
Всі студентки отримають доступ до спільноти Projector Foundation. Це коло дівчат-партнерок, які проживають схожий досвід, розуміють без зайвих слів та підтримують. В рамках спільноти будемо ділитись можливостями для родин військовослужбовців та ветеранів, щотижня проводити онлайн-йогу та натхненні зустрічі — від військових психологів до практиків у creative&tech індустрії.
HR підтримка
Учасниці будуть мати можливість одноразової індивідуальної зустрічі з HR спеціалістом, який зможе проконсультувати з питання працевлаштування.
Projector Library
Доступ до найбільшої онлайн-бібліотеки з більш ніж 640 лекціями від експертів з українських та світових компаній.
Психологічна підтримка
Всі учасниці матимуть змогу під час навчання забронювати індивідуальні сесії з професійними психологами.
Зустріч з ментором
Додаткова безоплатна можливість студентки зустрітись з експертом в галузі на 1:1 сесії. Щоб отримати кар’єрну консультацію, визначити куди хочеться розвиватись та як розвиватись професійно.
LEZO
Отримають доступ до сервісу, який допомагає студентам знайти свого потенційного роботодавця, враховуючи навички та потреби обох сторін.
відповіді на запитання
Чи є критерії, за якими відбувається відбір на навчання?
Команда Projector Foundation отримує сотні заявок та старанно опрацьовує кожну. Основний критерій відбору — відповідність вимогам проєкту та належність до цільової аудиторії проєкту. У цьому проєкті — це жінки-партнерки (дівчата, жінки, наречені, дружини) діючих військовослужбовців, воїнів у полоні, зниклих безвісти або загиблих військових, яким виповнилося 18 років і вони проживають в Україні. А також, значну увагу ми звертаємо на мотивацію претенденток, розуміння сфери, яку вони бажають опанувати, їхній досвід, життєві обставини та щире бажання навчатись.
Чи потрібно якесь підтвердження, що я є партнеркою воїна?
У рамках проєкту студенткам потрібно буде підписати лист-затвердження, що вони є жінками-партнерками військовослужбовця або ветерана, а також укласти офіційний договір про навчання від Projector Foundation.
Чи є якісь обмеження щодо участі у проєкті?
Ми не співпрацюємо з людьми, які проживають, або платять податки на території рф. Також заохочуємо наших студенток спілкуватись на курсах українською мовою. Усі ми маємо різний досвід, і російська мова може бути тригером для когось з однокурсниць. Маємо надію, що всі ставитимуться до цього з розумінням та емпатією.
Чи надає Projector Foundation допомогу з працевлаштуванням після навчання?
Наприкінці навчання плануються індивідуальні HR консультації, які допоможуть у шляху до працевлаштування. Також ми надаємо випускникам доступ до кар’єрного сервісу LEZO, який допомагає знайти свого потенційного роботодавця та долучаємо до спільноти Фундації, де на постійній основі поширюємо кар'єрні можливості.